Dodany: 2012-07-03 12:11:23

 

WeekendWeekend to dosyć znana w Polsce produkcja, debiut reżyserski Cezarego Pazury. filmy online umożliwiają nam obejrzenie tego filmu z ich serwerów. film Weekend to sensacyjny, pełen doborowej obsady ściągniętej prosto z seriali polskiej produkcji.

 

Film Weekend jest krwawą przygodą dwóch płatnych morderców pracujących razem kolegów. Wszystko zaczyna się komplikować gdy do akcji dołącza morderczyni na tyle ładna, że jeden z kolegów postanawia ją poderwać i tak zaczyna się wszystko psuć. Pojawiają się problemy i kolejne zlecenia zaczynają im uciekać w niepamięć a problemy narastają.

 

Film Weekend dostał scenariusz od mieszkańca Olsztynka, który po filmie stał się sławny, jak przyznaje sam Cezary Pazura zgodził się na wyreżyserowanie tego filmu, bo to jedyny scenariusz przy którym nie zasnął. Film odniósł mieszany sukces, i nie przyniósł specjalnie sporych zysków. Wygórowane oczekiwania mogły zostać zawiedzione, film zebrał trochę krytyki na scenariusz Cezary Pazura natrafił przez bloga dla młodych scenarzystów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Weekend
Nick: