Dodany: 2012-07-03 12:13:02

 

Trzy metry nad niebemFilmy online to rozrywka przez internet, kino na zawołanie zawsze pod ręką. Film Trzy metry nad niebem przedstawia bujną i pełną niespodzianek młodzież, co obfituje w liczne zaskoczenia i rozrywkę na poziomie.

 

film Trzy metry nad niebem jest miłosną historią niczym z najgorętszych romansów, ona dobrze ucząca się dziewczyna, pełna ambicji i chęci do pracy, on zawadijaka, prawie chuligan, jeździ na motorze, bierze udział w licznych wyścigach i bójkach ulicznych.

 

Film Trzy metry nad niebem opowiada o tym jak mimo takich różnic udało im się do siebie zbliżyć i nawiązać porozumienie, komunikacja między nimi na początku nie przebiegała wzorowo, ale z czasem przeistoczyła się w coś zupełnie nowego, bardziej naturalnego i głębszego. Film trzy metry nad niebem jest typową opowieścią jakich w kinie pełno zły chłopiec i dobra, wzorowa wręcz dziewczynka, a że przeciwności łączą najlepiej to wszystko kończy się dobrze i osiągamy happy end. Tak możemy dojść do szczęścia tłumaczy nam to koniec filmu, uparta historia o pokonywaniu niezwykłych przeszkód.Dodaj nowy komentarz do artykułu Trzy metry nad niebem
Nick: