Dodany: 2012-07-03 12:14:31

 

Gniew tytanówFilmy online nie są zazwyczaj zbyt ambitnymi produkcjami, trudno w nich doszukać się sensu. Rozrywka bywa niekiedy przejmująca a teraz nowe filmy są mało interesujące. Film Gniew tytanów to dzieło odważne, powrót do historii o Perseuszu, cała akcja dzieje się dekadę po wydarzeniach kiedy to Perseusz walczył z krakenem.

 

Film Gniew tytanów zaczyna się od olimpiady na której toczą się zawody i nagle atakują tytani pod wodzą ojca greckich bogów Kronosa, którzy wyrywają się z podziemi do których ich niegdyś wtrącono. film Gniew tytanów to kino akcji zachowane jako science fiction w mitologicznym klimacie.

 

Cała fabuła kręci się wokół walki pomiędzy bogami pod wodzą Zeusa a tytanami pod dowództwem Kronosa. Kino mało ambitne, standardowy produkt hollywood'u nie za długi, akcja dynamiczna nie nudzi cały czas coś się dzieje i w miarę upływu czasu akcja się rozkręca i zapina przed samym skończeniem i rozwiązaniem fabuły. Napięcie narasta wraz z rozwojem akcji i toczeniem się rozgrywek z czasem to ciekawy film szybko i sprawnie pokazany.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gniew tytanów
Nick: