Dodany: 2012-07-03 12:24:02

 

Projekt XWiele jest filmów online, ale mało który tak dobrze i prosto pokazuje ideę wieczną w młodych głowach. Czyli Pomysł na zrobienie największej imprezy na świecie o tym właśnie mówi Film Project X. Główni bohaterowie to licealiści mieszkający w jednym z amerykańskich przed mieści. Pewnego dnia wpada im ten sam pomysł co wszystkim w ich wieku, zróbmy największą imprezę na świecie.

 

I to jest motyw przewodni w Film Project X. film Projekt X jest bardzo dobrą komedią która kończy się i zaczyna na imprezie która trzeba przyznać robi wrażenie niesamowite i trudno zapomnieć to wydarzenie i obraz jaki po niej pozostaje w naszych głowach na trwałe i dobre.

 

Trudno jest zatrzeć dziwne wrażenie, że poza tym film jest nudny i można by go ograniczyć tylko do tych wyjątkowych sytuacji przyznają krytycy. Impreza jest naprawdę zachwycająca, takiego tłumu nie da się wyobrazić ani pomieścić w żadnym wypadku. Pełno tam alkoholu, pijanych małolatów i seksu oraz odrobina przemocy. Na koniec pojawia się policja i koniec imprezy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: