Dodany: 2012-07-03 12:28:49
 

Królewna Śnieżka i ŁowcaFilmy online są bardzo różne, przeważnie najnowsze. Ostatnio pojawił się w sieci i na ekranach kin Film Królewna Śnieżka i łowca, jest to nieco zmieniona wersja bajki o śnieżce. Mamy tu mniej więcej tyle samo postaci, ale dochodzi jeszcze postać łowcy.

 

Film Królewna Śnieżka i łowca to piękna opowieść utrzymana z baśniowym klimacie bez pominięcia choćby najmniejszego szczegółu jest o bardzo mroczna historia, opowiedziana żwawo i wartko, akcja za akcją toczy się w napięciu i bez porywów czy burzliwych zwrotów akcji. film Królewna Śnieżka i Łowca to wersja dla dorosłych choć brak w niej scen drastycznych czy makabrycznych lub erotycznych. W polskich kinach możemy mówić o sporym sukcesie tego filmu, bo jest on najchętniej oglądaną produkcją ze Stanów.

 

Czym wytłumaczyć taki sukces sami krytycy nie mają żadnego pojęcia. Może to zainteresowanie bajkami lub popyt na powroty do sprawdzonych rozwiązań. Takie filmy cieszą się sporą popularnością i zachwytem wśród młodszego pokolenia, obsada także zrobiła swoje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Królewna Śnieżka i Łowca
Nick: