Dodany: 2012-07-03 12:30:46

 

A więc wojnaPrzyjaźń to ważna rzecz między mężczyznami na pewno są rzeczy których mieszać nie można a są to bez wątpienia miłość i przyjaźń. Tak się jednak stało w film A więc wojna, to w filmy online zdarza się rzadziej niż prostolinijne zagrania w tym obszarze.

 

Bohaterowie to dwóch kolegów agentów, którzy na nieszczęście zakochuje się w tej samej agentce. Nietrudno dojść do wniosku, że wnosi to sporo zamieszania i znacznie komplikuje sytuację i działania oraz pracę wszystkich w wywiadzie. Film A więc wojna to pojedynek między dwoma kolegami o trzecią kobietę agentkę. Film A więc wojna to trudny i silny pojedynek dwóch stron dawnych kolegów, toczy się ona na gruncie zawodowym i prywatnym staje się coraz bardziej bezwzględna i twarda.

 

Aż opanowanie sytuacji staje się niemożliwe. Film A więc wojna to przebojowa komedia romantyczna w nieco innej zmienionej odsłonie i na innych zasadach działania niż pozostałe. Wzbudza sporo zainteresowania z wielu stron nie tylko u kobiet. Pomysł nowy, ale wykonanie i treść taka sama jak u wszystkich wcześniejszych filmów.Dodaj nowy komentarz do artykułu A więc wojna
Nick: