Dodany: 2012-07-03 12:32:10

 

Idy marcowePolityka to sztuka oszustwa i spekulacji. filmy online cieszą się zainteresowaniem młodych ludzi, a wiele obrazów w stylu podobnym do Film Idy marcowe. Film Idy marcowe to niezwykle popularna propozycja dla osób lubiących ambitne kino, i wciągające rozgrywki.

 

Polityka jest tu tematem numer jeden idą wybory i zaczyna się walka między sztabami wyborczymi. film Idy marcowe jest debiutem reżyserskim i producenckim Georga Clooneya który gra jedną z głównych ról w filmie.

 

Wszystko inne poza polityką w tym filmie jest tylko tłem do pokazania tego jak w tym świecie wszystko może być wykorzystane do rozgrywek czysto politycznych do walki o władzę. Władza jest zarezerwowana dla tych którzy wiedzą jak ją zdobyć, a jest to mała grupa ludzi. Nie ma zbyt wielu osób którym się to udaje, utrzymanie władzy także jest trudne nie mniej niż jej zdobycie. Akcja toczy się wokół jednego kandydata i jego szans na wygranie w wyborach które bywają mieszane i przez to mamy stałe napięcie rozładowane zostanie dopiero pod koniec filmu na samym końcu całej rozgrywki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Idy marcowe
Nick: