Dodany: 2012-07-03 12:33:31

 

Trudna miłośćDwa światy zupełnie różne wydają się być od siebie całkowicie odległe, niemożliwe do pogodzenia czy połączenia. Są filmy online które mówią nam, że to wszystko nie prawda. Jednym z takich jest Film Trudna miłość.

 

Bohaterami Film trudna miłość są chłopak drobny złodziejaszek i młoda absolwentka pracująca w laboratorium. Oboje są w jakiś sposób zagubieni ona szuka sensu życia i odpowiedzi na swoje pytania w laboratorium a on na ulicy w luźnym stylu życia, swobodnym z brakiem zobowiązań. film Trudna miłość nie jest przebojowy czy innowacyjny nie doszukamy się tu jakiegoś zaskoczenia chyba, że zaśniemy i obudzimy się na napisy.

 

Poza tym film jest prosty i mało ambitny, przeciętna komedia romantyczna. Oni z przeciwnych światów zderzają się przypadkowo, losowo gdzieś w przestrzeni miejskiej pośród zgiełku i szumu miasta. W miejskiej dżungli można odnaleźć wszystko nigdy nie wiemy co się wydarzy i jak rezultat nam to da. Potrzebujemy czasu i spokoju, gwałtowne starcie dwóch osobowości w tym przypadku kończy się szczęściem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Trudna miłość
Nick: