Dodany: 2012-07-03 12:35:46

 

Dwa królikiFilmy online często bywają sensacyjne. Film Dwa króliki to sensacyjne kino którego akcja rozgrywa się Sao Paulo. Film Dwa króliki nie stał się hitem przeszedł w zasadzie bez większego echa i odzewu.

 

Fabuła filmu jest następująca na samym początku jeden z gangsterów chce skorumpować prokuratora łapówką w wysokości dwóch milionów złotych. Gang drobnych złodziejaszków postanawia zrobić coś dobrego i chcą uratować tytułowe dwa króliki, postanawiają porwać te dwa miliony i uratować rzeczywistość oraz zrobić w końcu coś uczciwego dla odmiany. film Dwa króliki nie jest jakoś specjalnie przebojowym kinem czy głębokim dziełem, to sensacja na pograniczu z komedią z przewagą niestety beznadziei w dużej mierze.

 

Dwa króliki są filmem pełnym akcji a mimo to nudnym i monotonnym, nuda wdarła się do niego z każdej strony nic nie ratuje ostatecznego wrażenia negatywnego. Czujemy się znudzeni i znużeni tym wszystkim i cierpliwie czekamy na koniec. Dwa króliki to bez finezyjna i bez polotu komedia a miejscami sensacja.



Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwa króliki
Nick: