Dodany: 2012-07-03 12:42:14

 

Przyczajone złoFilmy online często są nastawione na szybka rozrywkę bez głębszego sensu. Film Przyczajone zło jest czymś pośrednim to historia o nagłym ataku na stację badawczą na antarktydzie, stworów starożytnych dokładniej potworów.

 

Ludziom udaje się zamknąć w komorze z dużym zapasem żywności wszelkie drogi ucieczki mają odcięte, ani górą a ni bokiem. Muszą zmierzać w głąb ziemi i pokonać 13 stacji żeby wyjść. Mało tego jeden z nich nie jest człowiekiem tylko złem w czystej postaci. To kolejny problem jaki napotkają bohaterowie. film Przyczajone zło to horror typu science fiction, klasy nie najwyższej i nie najlepszej zdradza większość która go oglądała.

 

Film Przyczajone zło jest śmiałą produkcją z dość mocno oklepanym schematem i fabułą, nie zaskakuje ani nie porywa. Nie da się z tym nic zrobić ani tego rozsupłać, historia jest stara jak świat i mało barwna typowa hollywodzka masówka. To sprawdzony sposób robienia horrorów, bardzo dobrze rozpracowany i zużyty co gwarantuje totalną klapę. Tak też stało się z tym filmem, to przepis na katastrofę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Przyczajone zło
Nick: