Dodany: 2012-07-03 14:36:48

 

Pamiętniki WampirówPamiętnik kojarzy nam się z zapiskiem tego co dzieje się wokół nas. Tak samo jest w przypadku serial Pamiętniki Wampirów.

 

Jest to historia sagi wampirów poruszającej się naszym świecie, obok zwykłych śmiertelników. Jak nietrudno się domyślić serial Pamiętniki Wampirów obfituje w liczne problematyczne sytuacje wynikające z przeplatania się losów ludzi z wampirami. Wynikają z tego spore komplikacje i problemy zwłaszcza gdy pojawiają się uczucia pomiędzy oczywiście przedstawicielami obydwu gatunków.

Wtedy akcja zaczyna się komplikować i nabiera tempa, po czym zwalnia i zaczyna nakręcać się na nowo. Inne seriale online mogą pomarzyć o takiej popularności. serial Pamiętniki Wampirów bije rekordy popularności rzesze zwolenników na facebook'u i liczba kliknięć lubię to jest oszałamiająco duża i rośnie. Ciekawe gdzie leży granica tego wzrostu. Motywem przewodnim staje się miłość pomiędzy dwojgiem osób, uczennicą liceum i wampirem bardzo przystojnym rzecz jasna. Wokół nich dzieje się sporo, świat wampirów i ludzi zrobi sporo żeby ich rozdzielić.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pamiętniki Wampirów
Nick: