Dodany: 2012-07-03 14:39:42

 

Dr HouseTylko nieliczne seriale online mogą poszczycić się tak dużym sukcesem i osiągnięciami oraz armią wiernych fanów jak serial Dr House.

 

Jest to opowieść o losach szpitala a w głównej mierze lekarzy, zwłaszcza jednego tytułowego Dr House, jest on bardzo nietypowym lekarzem. Owa dziwaczność Dr House jest motorem napędowym serialu, dlatego serial Dr House zrobił karierę jak przeboje gwiazd popu. Serial Dr House pokazuje trudne życie samotnego lekarza bardzo bezpośredniego, genialnego, niezrównanego, aroganckiego, pewnego siebie, ryzykanta. Ciężko jest jednym słowem czy określeniem opisać to co dzieje się w serialu.

 

Spora dawka niepewności co do tego jak zachowa się tytułowy bohater wprowadza niemałe zamieszanie i trudności w życiu pozostałych bohaterów. serial Dr House to niesamowita historia, trwająca osiem sezonów, w tle pojawia się miłość, dr House jest zakochany w swojej przełożonej kierowniczce szpitala a ona w nim. Koleje losu i złożoność głównego bohatera nie pozwalają na osiągnięcie szczęścia. Serial dr House nie kończy się happy endem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dr House
Nick: