Dodany: 2012-07-03 14:45:44
 

Czysta KrewNawrót do tematyki wampirów spowodował pojawienie się przeróżnych seriali nie odbiegających od siebie tematyka. Zdecydowana większość spośród seriale online o wampirach bazuje na podobnym scenariuszu lub motywie przewodnim.

 

Tak samo jest niestety w przypadku serial Czysta Krew. serial Czysta Krew jest nieco zbliżony w swojej konstrukcji do Pamiętników Wampirów. Znowu jest miłość i inne czucia, jej towarzyszące nienawiść, namiętność itp.

 

Serial Czysta Krew jest tego pełen, różnica polega na tym, że jest on znacznie bardziej krwawy, główni bohaterowie często muszą ją pić by zaspokoić swój głód co komplikuje im życie, bo zmusza ich do ukrywania się przed ludźmi. serial Czysta Krew szybko stał się popularny ni jest on jednak takim przebojem jak inne wcześniejsze. Raczej nie przebije pozycji Pamiętników Wampirów. Popularność serialu Czysta Krew przenosi się na blogi filmowe czy kliknięcia na fanpag'u, do kasowego sukcesu mu daleko i małe są szanse, że powtórzy sukces innych. W historii się zapisał..Dodaj nowy komentarz do artykułu Czysta Krew
Nick: