Dodany: 2012-07-03 14:48:05

 

ChirurdzyMedycyna to bardzo wdzięczny i chętnie poruszany przez wielu scenarzystów temat. Dawny serial ostry dyżur zrobił niesamowitą karierę, obecnie serial Chirurdzy jest najmodniejszych wśród grona seriale online.

 

Jest to krótka historia lekarzy pracujących w szpitalu, ale nie jest to teatr jednego aktora jak w przypadku Dr House, tu bohaterowie są mniej więcej zrównoważeni. Czas serialu w każdym odcinku jest poświęcony po równo na każdą z ról i osób. serial Chirurdzy jest złożony z odcinków liczących około 20 minut bez reklam. Serial Chirurdzy to opowieść o losach oddziału intensywnej opieki medycznej i losach osób na nim pracujących lekarzy głównie. serial Chirurdzy to niesamowita opowieść o skomplikowanej pracy pomieszanej trudami życia osobistego i codziennych spraw.

 

Medycyna jest tu tłem, ale czasem są przedstawiane i omawiane ciekawsze przypadki operacji czy schorzeń czasem można się czegoś dowiedzieć albo nawet douczyć. Wiedza nie jest najważniejsza w tym serialu, jest to prosty lekki, obyczajowy poemat o prozie życia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Chirurdzy
Nick: