Dodany: 2012-07-03 14:50:17

 

Teoria wielkiego podrywuSeriale online mają bardzo zmienną tematykę i poruszają się w różnych sferach życia. Mało jest tych traktujących o nauce na poważnie takie jest serial Teoria wielkiego podrywu, serial opowiada o życiu trzech kolegów studentów prestiżowego uniwersytetu na kierunku fizyka.

 

W fizyce radzą sobie całkiem dobrze, ale w życiu prywatnym zupełnie odwrotnie, to sprawia, że serial Teoria wielkiego podrywu jest bardzo sympatyczna i zabawna. Losy przyjaciół z serial Teoria wielkiego podrywu wikłają się między sobą i losami ładnej dziewczyny która jest ich sąsiadką w akademiku.

 

Jeden z nich próbuje zdobyć jej serce, z różnymi skutkami a dwaj pozostali skupiają swoją uwagę na innych kobietach. serial Teoria wielkiego podrywu jest pełna śmiesznych sytuacji i dynamicznych zwrotów akcji które całkowicie odmieniają sytuację i fabułę. Teoria wielkiego podrywu jest oczywiście komedią dość lubianą przez społeczność internautów o czym świadczy spora oglądalność i liczba fanów nie tylko tych na facebook'u a nie łatwo dziś o takich.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Teoria wielkiego podrywu
Nick: