Dodany: 2012-07-04 08:01:35

 

Jak poznałem waszą matkęKażdy ojciec opowie swoim dzieciom historię tego jak poznał swoją żonę a ich matkę, to długa opowieść. seriale online traktujące o tej tematyce są skromne, nie jest tak w przypadku serial Jak poznałem waszą matkę.

 

serial Jak poznałem waszą matkę to pełen ciekawych sytuacji o zabarwieniu humorystycznym, serial opowiadający koleje bohaterów, przyjaciół związanych nieraz między sobą, nieraz nie, ale zawsze trzymających się razem. serial Jak poznałem waszą matkę to komedia, zwykła standardowa komedia o trzydziestolatkach zajmujących się wspólnymi wypadami do różnych miejsc i żyją w zasadzie jak nastolatkowie z imprezy na imprezę. To bajka fajna na krótką metę, skoncentrowana wokół życiowych problemów głównych bohaterów i wydarzeń o większej wadze.

 

serial Jak poznałem waszą matkę opiera się na losach Teda Mosbeyeg'o i jego poszukiwaniach jednej, jedynej, wyjątkowej i unikalnej. Historia trwa dość długo i nieco się dłuży, przez co wydaje się nudna. To typowa amerykańska komedia bez puenty.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak poznałem waszą matkę
Nick: