Dodany: 2012-07-04 08:19:39

 

Breaking BadSeriale online są zazwyczaj dedykowane do szerokiej rzeszy internautów. Zdarzają się produkcje nastawione całkowicie lub w dużej mierze na szokowanie widzów, do takich należy zaliczyć serial Breaking Bad.

 

serial Breaking Bad to ciekawa produkcja otwierająca oryginalną koncepcję na seriale. serial Breaking Bad jest wyjątkową produkcja , fabuła jest następująca, zwykły nauczyciel chemii w szkole średniej dowiaduje się, że ma raka, postanawia zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę zanim odejdzie i w tym celu zaczyna robić karierę w świecie narkotykowym.

 

Wspina się po drabinie gangsterskiej dla dobra swoich najbliższych. Z racji wykształcenia udaje mu się zrobić kilka własnych produktów i ulepsza niektóre co przekłada się na sprzedaż bezpośrednio i daje dobre rezultaty. Serial sprzedaje się średnio, ale jest to opowieść o tym co drzemie w każdym z nas o sile która potrafi zmusić nas do wszystkiego by ratować to co dla nas najważniejsze i najcenniejsze, wówczas jesteśmy zdolni do wszystkiego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Breaking Bad
Nick: