Dodany: 2012-07-04 08:22:44

 

GleeSeriale online często poruszają tematykę szkolną, to normalne, bo standardowy widz seriali online to zwykły uczeń lub uczennica. serial Glee jest opowiadaniem o życiu szkolnym, a konkretnie zaczyna się od pomysłu jednego z nauczycieli, a dokładnie mówiąc nauczycielki hiszpańskiego na wskrzeszenie dawnego klubu szkolnego.

 

W serialu Glee szybko pojawia się sceptycyzm i niedowierzanie w skuteczność pomysłu i jego szanse na powodzenie. serial Glee jest opowieścią o życiu szkoły z klubem w tle. Bohaterowie to nauczyciele z inwencją kontra reszta świata i plotkarskie cheerleaderki.

 

Jak zwykle w takich sytuacjach bywa młodzież kupuje całość od razu i serial Glee cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem wielu grup osób. Bohaterowie serialu są bardzo zdeterminowani do stworzenia klubu marzeń tytułowego Glee, pojawia się pytanie czy przekonają do niego młodzież, bo to oni mają z niego korzystać. Jako beneficjancie muszą być do tego silnie zmotywowani i przekonani na całej linii nie ma miejsca na wątpliwości choćby najmniejsze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Glee
Nick: