Dodany: 2012-07-04 08:36:43

 

Gotowe na wszystkoMasa jest seriali o kobietach i prozie ich życia, ale tylko nieliczne przebijają się w tłumie i to te seriale online staja się hitami i sprzedają się rewelacyjnie. serial Gotowe na wszystko jest czymś niezwykłym to opowieść o losach pięciu sąsiadek, typowych mieszkanek amerykańskiego przedmieścia.

 

Mają one coś co je odróżnia od pozostałych a jest to potencjał, mają całkiem spory potencjał, i dzięki jego uwolnieniu osiągają sukcesy. Treścią serial Gotowe na wszystko są problemy jakie napotykają główne bohaterki mają związek z ich życiem i postępowaniem, wynikają z wielu problemów natury złożonej i skomplikowanej.

 

serial Gotowe na wszystko jest wyjątkowym pomysłem i został zrealizowany dokładnie w stu procentach, czego dowodzi dobra sytuacja i oglądalność serialu. Serial gotowe na wszystko nie jest epicką powieścią, to nudna długa opowieść z akcją dość przewidywalną i śmieszną tylko w niektórych momentach i sytuacjach. Kiepska to komedia i zabawa raczej mało interesująca. Jest to mało przebojowa produkcja.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gotowe na wszystko
Nick: