Dodany: 2012-07-04 08:38:21

 

Nie z tego świataserial Nie z tego świata to jeden z nielicznych seriale online który jest komedią o nieco strasznym humorze.

 

Bohaterowie to dwóch kolegów ścigających po świecie setki zombie, potworów, wampirów itp strachów. serial Nie z tego świata naśmiewa się z różnych sytuacji życiowych i innych seriali czy też obszarów do żartów jest to humor nieco czarny, ze względu na okoliczności w jakich jest prowadzony.

 

Serial Nie z tego świata to wyjątkowa opowieść o losach dwóch przyjaciół mocno ze sobą związanych i połączonych silną więzią. To cenna relacja i wartościowa nić łącząca w sobie setki rzeczy. serial Nie z tego świata jest wyjątkową opowieścią o dwóch światach i dwóch kolegach o tym jak to wszystko się miesza między sobą i jak ubarwia to szczypta czarnego humoru. To bardzo ciekawy serial, mocno osadzony w trudnej i średnio poważnej tematyce i ze skomplikowanymi relacjami oraz tematem trudnym niekiedy do zrealizowania. Warto jest przemycić coś dla siebie z tego serialu, ale nie ma w nim żadnych poza rozrywkowymi walorami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: