Dodany: 2012-07-04 08:39:45

 

Słowo na LTemat homoseksualności był do niedawna tematem tabu, nie pojawiaj się nigdzie. serial Słowo na L jest historią opartą właśnie na homoseksualiźmie. seriale online w przeważającej większości stronią od takiego tematu i nie wskazują na jakiekolwiek zainteresowanie tym tematem.

 

serial Słowo na L jest tu pozytywnym wyjątkiem opowiada o życiu lesbijek i pewnej pary heteroseksualnej mieszkającej w ich sąsiedztwie. serial Słowo na L jest zagmatwaną historią i mocno skomplikowaną, perypetie bohaterów są spore i nie łatwo im dorównać. Załatwienie całej historii kilkoma słowami jest trudne, ciągnie się już przez kilka sezonów a końca nie widać.

 

To przeciętny damski serial z niezrównoważonymi bohaterkami w tle, sporo tu akcji, komedii i przebojowych pomysłów. Nie jest to łatwa sprawa osiągnąć porozumienie między prawami hetero i homoseksualnymi. Glee to długa opowieść jeszcze nie ukończona, wiele może się zdarzyć i zmienić , bardzo wiele, a to zależy tylko od scenarzystów i reżyserów oraz samych aktorów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Słowo na L
Nick: