Dodany: 2012-07-04 08:43:48

 

90210Remake to często używana technika do reaktywowania zmarłego filmu czy sztuki. Sprawa się komplikuje gdy chodzi o dobry serial, rzadko które seriale online mogą poszczycić się sukcesem jaki odniósł właśnie Bevery hills, serial 90210 to powtórka z tej rozrywki.

 

serial 90210 to nie taki hit jak pierwowzór, ale jakąś widownię przyciąga, nie można tu liczyć na wiele zaskoczeń czy nowości to typowa produkcja dla nastolatków. Pełna barwnego imprezowego życia, rozrywki od początku do końca bez hamulców. Dodatkowo serial 90210 porusza się w obszarze tematyki szkolnej.

 

W zasadzie i szkoła i imprezy są tłem do ukazania życia młodzieży w szkole średniej, i poza nią, ich relacji, pierwszych miłości, kłopotów i trudności oraz tego jak sobie z nimi radzą. Serial 90210 nie jest tylko sielanką, pojawiają się problemy mniejsze i większe nie zawsze udaje im się wszystko rozwikłać i rozwiązać czy poprawnie załatwić. To sztuka dość osobliwa i trudna. Nie zawsze można wszystko naprawić, czasem musimy ponieść wszelkie konsekwencje sami.Dodaj nowy komentarz do artykułu 90210
Nick: