Dodany: 2012-07-04 08:45:19
 

GrimmKto nie lubi świata bajek? A mimo tego, seriale online nie podejmują tej tematyki, serial Grimm wyłamuje się spod tego pręgierza. serial Grimm to życie detektywa który zostaje poinformowany, iż należy do grona łowców Grimmów mających za zadanie chronić ludzkość przed potworami z kart książek.

 

W dodatku jest on jedynym łowcą który żyje, co utrudnia mu zadanie, porusza się po świecie pokonując kolejne potwory i kreatury raz z bez a raz z obrażeniami. serial Grimm to trochę jak pamiętnik superbohatera, tylko że zamiast normalnego drugiego życia musi on ścigać przestępców każdego dnia i starać się wygrać.

 

To zadanie wielce odpowiedzialne i złożone z wielu etapów, łączenie dwóch ról jest niesamowicie trudne i groźne dla samego głównego bohatera. Przez co serial Grimm jest połączeniem świata fantastyki z realnym, detektyw musi mierzyć się z realnymi i nierealnymi zagrożeniami, dodatkowo potwory uciekają z kart książek a jego zadaniem jest umieścić je w nich z powrotem. Detektyw musi się kryć ze swoim życiem czy misjami jakie musi wykonywać jak najlepiej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Grimm
Nick: