Dodany: 2012-07-04 08:48:08

 

DexterKto nie chciałby być bezkarnym mordercą? Dziewczyny i Dexter nie należy do seriale online który znajdzie się w kręgu ich zainteresowań czy choćby nawet rozważań. serial Dexter to życie detektywa, kryminologa zajmującego się robieniem sekcji zwłok i wstępnych oględzin a przy okazji po godzinach jest zimnym mordercą pokonującym kolejnych wrogów za których wybrał sobie kryminalistów, przestępców innych morderców mówiąc krócej.

 

serial Dexter jest prosty, mrożący krew w żyłach czasem drastyczny choć sceny krwawe zostały ograniczone do minimum tak aby nie zrażać widzów. Jednak to za mało by pozwolić go oglądać nieletnim może wydać się nieco pro morderczy co jest niebezpieczne. serial Dexter jest wyrazisty i konkretny, pełen dylematów moralnych.

 

Dexter zaczął zabijać przez ojca który go przy tym nadzorował i także był policjantem, szeryfem. Dexter ma rodzinę, siostrę także pracuje w policji i dzieci oraz partnerki. Wszystko wdaje się poukładane gdyby nie jego hobby, które wykonuje w wolnych chwilach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dexter
Nick: