Dodany: 2012-07-04 08:49:35

 

Seks w wielkim mieścieserial Seks w wielkim mieście to kanon obowiązkowy pośród seriale online, jest to jedna z najważniejszych pozycji i najwyższe osiągnięcie jak dotychczas w wyzwolonym podejściu do kobiet.

 

serial Seks w wielkim mieście to losy czterech przyjaciółek z Nowego Yorku bez partnera żyjących w większości w wolnych związkach aż do czasu spotkania tego jedynego. serial Seks w wielkim mieście jest dość długi, i kręci się wokół życia osobistego jednej głównej bohaterki którą jest pisarka Carrie.

 

Robi karierę w świecie czasopism pisząc w zdecydowanej większości felietony i wypełniając rubryki w czasopismach. Jest dość poczytna, każda z kobiet w serialu prezentuje inne podejście do mężczyzn i innych wybiera ponadto mają różne poglądy na seks, miłość, życie itp. Mimo różnić dogadują się między sobą bez problemów i łatwo im skomunikować się ze sobą, darzą siebie szacunkiem i zaufaniem wzajemnym. Ich przyjaźń trwa wiele lat i zmienia się na przestrzeni czasu wraz z jego upływem i ich losy ulegają przemianom a wraz z nimi i poglądy z nowoczesnych na coraz bardziej racjonalne i realne.Dodaj nowy komentarz do artykułu Seks w wielkim mieście
Nick: