Dodany: 2012-07-04 08:51:23

 

Being HumanByć człowiekiem to naprawdę trudne zadanie i powinność z której nie każdy jest się w stanie wywiązać. serial Being Human jest jednym z tych seriale online które docierają do szerokiego odbiorcy na każdym kontynencie i w każdej szerokości geograficznej.

 

Tylko nieliczni są w stanie dać sobie radę z masą wymagań jaką stawia przed nami rzeczywistość ten sam problem dotyczy bohaterów serial Being Human. To trójka osób, jeden jest wampirem drugi wilkołakiem i obaj pracują w szpitalu blisko krwi. Trzecia osoba to duch zmarłej dziewczyny Amy, mieszkają w domu który we dwóch wynajmują. Jeden z nich wilkołak porzucił swoją dziewczynę ze względu na wilkołaczy wygląd i przemianę jaka następuje w pełni po dwunastej w nocy.

 

Serial Being Human nie jest standardowym serialem to nieco skomplikowana historie skrzyżowanie życia trzech osób i to mocne skrzyżowanie. serial Being Human jest dziełem wieloetapowym, złożonym i trudnym nie zabawnym, pełnym uroku, czaru i smutku czasami. To proste życie ludzi z dużymi problemami, czasem proza życia bywanie do zniesienia a jej problemy są przytłaczające.Dodaj nowy komentarz do artykułu Being Human
Nick: