Dodany: 2012-07-04 08:53:04

 

KumpleSeriale online to głównie pożywka dla nastolatków w zależności od wykonania mniej lub bardziej smaczna. serial Kumple to przeboje życia brytyjskich nastolatków, ich perypetie, koleje losu, perturbacje i inne wydarzenia mniej lub bardziej zawikłane.

 

Codzienność życia nastolatków w Anglii od życia w USA różni się. I ta różnica jest widoczna w serial Kumple, a przejawia się przede wszystkim w mniejszej ilości imprez i mniej rozrzutnym stylu życia, oraz większym spokoju i powadze. Nauka jest u jakoś widoczna w tle choćby z oddali, mniejszej lub większej, ale jest. serial Kumple to poważna adaptacja, jest nudna i niesamowicie realna przez to. Życie w Anglii to nie to samo co Amerykański High School.

 

Jest o wiele nudniej i akcja czasami dłuży się w nieskończoność co bywa nie do zniesienia po dłuższym czasie. Serial kumple przedstawia losy zgranej paczki przyjaciół, przemieszany ich szkolnymi losami i niesamowitymi przypadkami. Kumple są wiarygodną opowieścią niestety głównie monotonną, co wazy na jego przyszłości i sprawia, że serial nie ma pokaźnej publiki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kumple
Nick: