Dodany: 2012-07-04 08:57:59
 

Rodzina BorgiówTematyka religijna to niemal tabu dla komercyjnych projektów, pośród seriali online pojawił się serial Rodzina Borgiów jest to niezwykła opowieść o walce o władzę na szczeblu watykańskim.

 

Tak mówi nam opis serialu Rodzina Borgiów, tytułowa rodzina ma władzę w watykanie przejęła ją i musi teraz walczyć o jej utrzymanie. Walka odbywa się na wszystkich frontach, polityka staje się trudna do prowadzenia i mocno nieuczciwa. serial Rodzina Borgiów to mocna opowieść o kulisach Watykanu, o tym, jak wyglądały rządy w początkach chrześcijaństwa jak prowadzono walkę o przyszłość kościoła i jego kształt serial Rodzina Borgiów opisuje to krok po kroku.

 

Tłumacząc co powinno się zrobić w odpowiednich sytuacjach i z pewnymi sprawami. serial Rodzina Borgiów jest mocną i cenna lekcją historii omijanej dotąd szerokim łukiem warto go obejrzeć. Religia jest tam pokazana jako środek do utrzymywania i zdobywania władzy, manipulowania, sterowania i oszukiwania. To wszystko co złego ludzie zrobili z religią chrześcijańską jest tam dokładnie ukazane.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzina Borgiów
Nick: