Dodany: 2012-07-04 09:09:41

 

Prywatna PraktykaSerial Chirurdzy zakończył się odmianą jego kontynuacji jest bez wątpienia serial Prywatna Praktyka, rzadko kiedy twórcy seriale online postanawiają podjąć się kontynuacji jakiejś produkcji i serialu.

 

Tak się jednak stało, bohaterka chirurgów stała się twarzą serial Prywatna Praktyka, powraca do Los Angeles i zajmuje się na poważnie radzeniem sobie z zadaniami na wysokim szczeblu, postanawia poprowadzić klinikę wraz z kolegami ze szkoły medycznej. serial Prywatna Praktyka to zaczyna się od rozczarowania, po przybyciu do Los Angeles okazuje się, że nie tylko głównej bohaterce życie się nie udało.

 

Wszyscy jej koledzy i koleżanki ze szkoły medycznej mają jakieś problemy w życiu a najczęściej i to w życiu osobistym i zawodowym. Życie nie układa się idealnie po naszej myśli tak jak byśmy tego chcieli, ale nic łatwo nie przychodzi. Serial Prywatna praktyka nie jest jakiś specjalnie inny niż pozostałe produkcje w tej tematyce i tym obszarze. Nie ma tu mowy o zawrotnych akcjach czy wciągającej fabule.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prywatna Praktyka
Nick: