Dodany: 2012-07-04 09:13:44

 

ShamelessSeriale online są w większości komediami o życiu nastolatków lub rodziny. serial Shameless to jedna z opowieści o życiu rodziny, ale nie typowej amerykańskiej rodziny.

 

To historia rodziny z poważnymi problemami, ojciec alkoholik, matka porzuciła rodzinę a najstarsza córka przejmuje ich obowiązki. serial Shameless nie jest rodzajem czystego dramatu, to skrzyżowanie komedii z dramatem czasem wychodzą z tego odważne sceny w których nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. serial Shameless jest dość odważną produkcją z ciekawym pomysłem w tle przejawiającym się wielką aktywnością głównej bohaterki w dążeniu do celu jakim jest wychowanie rodzeństwa.

 

To trochę śmieszna historia opowiadana z tylnego siedzenia, czasem bywa wzruszająca a czasem przytłaczająca. Nie da się zaprzeczyć wrażeniu jakie wywiera ta produkcja, a jest to niestety smutne wrażenie. Próżno doszukać się tu współczucia ze strony ojca dla córki, cały dniami leży pijany i nie jest w stanie nawet kiwnąć palcem, choćby chciał, nie ma na to szans najmniejszych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Shameless
Nick: