Dodany: 2012-07-04 09:15:45

 

Ally McBealHitem w zaszczytnym gronie seriale online był serial Ally McBeal. Serial Ally Mcbeal to humorystyczna proza życia pani adwokat o tytułowym nazwisku, w dużej kancelarii prawnej i jej osobistym życiu.

 

serial Ally McBeal ma skomplikowane perypetie zawodowe i życiowe na każdym szczeblu, w zasadzie mało tam poważnych sytuacji, serial przeplatany jest śmiesznymi wstawkami mającymi mało wspólnego z realnym światem czy rzeczywistością a odzwierciedlają jej odczucia i myśli.

 

Nie każdego to bawi i dlatego też nie trafi to w każdy gust. Bardziej wybredni widzowie nie zadowolą się takimi rozwiązaniami jakie zostały przyjęte w produkcji. serial Ally McBeal jest śmiertelnie przeciętny i bezsensowny, całkowicie bezwartościowy, ale jego fani i tak go lubią w zasadzie to ma więcej fanek niż fanów, nie utrudniło mu to zrobienia zawrotnej kariery. Serial Ally McBeal jest bardzo dobry pod względem popularności i liczby fanów, nie jest to wiekopomna produkcja i nie zapisze się w historii świata filmów i seriali.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ally McBeal
Nick: