Dodany: 2012-07-04 09:22:57

 

Big Time RushSerial the Big Time Rush traktuje na poważnie o problemach nastolatków. Jak żaden inny dokładnie opisuje pogoń za młodocianymi marzeniami, pełen jest relaksu i niestety niebezpieczeństw. To mało oklepany serial na tle pozostałych seriale online.

 

serial Big Time Rush przedstawia jak wspólnie koledzy z których jeden chce być piosenkarzem, drugi hokeistą, trzeci gitarzystą postanawiają połączyć siły i razem walczyć i realizację marzeń. serial Big Time Rush wiernie oddaje trudne koleje losu, tych trzech młodych ludzi, najpierw przyjeżdżają oni do Los Angeles zapoznają się z wielkim światem i zakładają boysband.

 

I właśnie jako boysband rozpoczyna się prawdziwa przygoda i spełnianie marzeń mniej lub bardziej realnych. serial Big Time Rush jest prostą opowieścią z mało wyszukaną formą i łatwo jest doszukać się wszelkich możliwych odniesień do kultury czy innych dzieł powstałych dużo wcześniej. Fabuła nie zachwyca ani nie powala, młodzież zachwycona. To serial o realizacji marzeń nastolatków każdy z nas miał podobne szalone pomysły na siebie.



Dodaj nowy komentarz do artykułu Big Time Rush
Nick: