Dodany: 2012-07-04 09:24:45

 

Anatomia prawdyPrawda od lat przyciąga wszelkiej maści naukowców i innych poszukiwaczy racji bezwzględnej. seriale online nie są polem do jej poszukiwania, ale serial Anatomia prawdy opowiada o poszukiwaniu prawdy w sądzie. serial Anatomia prawdy rozpoczyna się w momencie w którym sławna pani neurochirurg ulga poważnemu wypadkowi.

 

Wypadek jest tak poważny, że wyklucza ją całkowicie z sali operacyjnej. Po tym zdarzeniu postanawia zostać pracowniczką wydziału kryminalistyki na stanowisku detektywa gdzie może popisywać się swoją wiedzą w ściganiu przestępców. Jej zadanie to dochodzenie na podstawie dowodów z sekcji zwłok, jej niekonwencjonalne metody wzbudzają wiele wątpliwości, ale okazują się niezwykle skuteczne ku zdziwieniu wszystkich pozostałych osób pracujących w wydziale.

 

serial Anatomia prawdy to dokumentna opowieść o przełamywaniu schematów w myśleniu i postępowaniu i działaniu. To skomplikowane zadania i powinności nie ułatwiają pracy głównej bohaterki. Serial Anatomia prawdy pokazuje jak ciężko jest odnaleźć się w zupełnie nowych realiach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Anatomia prawdy
Nick: