Dodany: 2012-07-04 09:26:55

 

The Secret CircleSeriale online są pożywką dla nastolatków w okresie nudy. serial The Secret Circle jest jednym z nich. serial The Secret Circle rozpoczyna się w momencie gdy Amy główna bohaterka traci matkę i musi przenieść się do babci.

 

W miejscowości z której pochodzi babcia jest sporo rówieśników którzy wiedzą o Amy nawet więcej niż ona sama co bardzo ją dziwi i tak dochodzi do wniosku, że skrywają przed nią jakąś tajemnicę. serial The Secret Circle ujmuje tę opowieść w dobry sposób, wkrótce po namierzeniu przez Amy tajemnicy dowiaduje się co chodzi. I wtedy rozpoczyna się akcja właściwa.

 

Od tego momentu na nudę narzekać nie można, grono osób znających tajemnicę Amy tworzy tytułowy okrąg. Jest to serial produkcji zachodniej, amerykańskiej akcja toczy się w małym miasteczku na pół rolniczym i miejskim. Liczba sekretów ukrywanych przed Amy jest spora , ale nie oznacza to że nie uda jej się rozwikłać tej zagadki. Na razie pojawił się tylko jeden sezon tego serialu, co będzie dalej jeszcze nie wiadomo.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Secret Circle
Nick: