Dodany: 2012-07-04 09:30:20

 

CalifornicationSeriale online są na ogół pozbawione erotyki, to ich walor dodatkowy i niezmiernie cenny wobec pozostałych projektów. Wyklucza to zarazem widownię niepełnoletnią, dlatego że serial Californication jest zarezerwowany dla oczu dorosłych. Przez co serial Californication ma wśród nieletnich spory szacunek.

 

serial Californication przedstawia życie pisarza Hanka Moody, jego życie rodzinne jest mocno skomplikowane i połamane, ma złe relacje z byłą żoną którą kocha i córką. Mimo tego, że one też go kochają to ciągle wybryki Hanka przeszkadzają im w osiągnięciu szczęścia a wszystko przez nadużywanie alkoholu i przesadzanie z innymi używkami oraz nadmierny pociąg seksualny do kobiet który ładuje go do kolejnych łóżek.

 

To notoryczny kobieciarz a życie rodzinne nie znosi takich wybryków, przez co musi się liczyć z potknięciami na drodze do szczęścia którą usiłuje kroczyć, ale stale z niej zbacza. serial Californication mimo to nie jest smutny, bo pełno w nim zwrotów akcji i humoru nie tylko erotycznego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Californication
Nick: