Dodany: 2012-07-04 09:32:06

 

The Walking DeadSeriale online mają kilka zadań do spełnienia w zależności od gatunku w jakim są wykonywane. Horrory raczej nie są dobrym tematem dla seriali. Mimo to serial The Walking Dead to niesamowicie ważna sprawa dla powodzenia i promowania tego nowego dla seriali gatunku.

 

Bohaterowie serial The Walking Dead to grupka osób która przeżyła atak zombie które obecnie otaczają cały świat. Ich dowódcą jest szeryf, wszyscy są uzbrojeni i dobrze wyposażeni, przygotowani na ich atak. serial The Walking Dead to wyjątkowa opowieść o życiu i jego zmienności, o kruchości życia, samotności.

 

Serial Walking Dead to niezwykle ciekawa i dobrze fabularyzowana historia o życiu grupki samotnych osób i tym jak sobie z tym radzą. Niestety w większości jest to serial mocno sensacyjny i nietypowy co odbija się na oglądalności i wynikach w grupie komercyjnej. Serial nie jest chwytliwy i nie wiadomo czy będzie kontynuowany. To częsty problem w przypadku większości seriali, łatwo je zrobić, ale trudno sprzedać, a co dopiero wypromować i jeszcze na tym wszystkim zarobić.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: