Dodany: 2012-07-04 09:33:45

 

Dwóch i półZderzenie światów bywa bolesne i trudne do przewidzenia w skutkach a bywają one brzemienne na długie lata. seriale online unikają trudnej tematyki jak ognia mają być źródłem taniej, dobrej rozrywki i ponadto szybkiej i na wyciągnięcie ręki.

 

Taki właśnie jest serial Dwóch i pół, wszystko zaczyna się gdy Allan rozwodzi się z żoną musi się wyprowadzić a w weekendy zajmować się synem. Mieszkanie znajduje u brata którego dawno nie widział i w dodatku jest on jego przeciwieństwem ciągle wyluzowany z dużym powodzeniem u kobiet i zawodowym z rezydencją w Malibu.

 

serial Dwóch i pół to barwna komedia o zwrotach akcji i sytuacjach zaskakujących dla wszystkich. serial Dwóch i pół jest kolorowy i pusty jak zdecydowana większość amerykańskich produkcji. Publika szaleje, o sukcesie serialu zdecydowała obsada i pomysł, zestawienie dwóch przeciwieństw i do tego niepełnego mężczyzny dało trzy różne i często skonfliktowane spojrzenia na rzeczywistość co owocuje wspólnym rozwiązywaniem problemów w nietypowy sposób i nieskazitelnym, subtelnym podejściem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwóch i pół
Nick: