Dodany: 2013-04-05 13:16:47

 

Fun SizeFilmy online to zupełnie inny rodzaj filmów nie te, które można obejrzeć w kinie. Część z filmy online w ogóle nie trafia do kin, i masowy widz pozbawiony dostępu do internetu nie jest w stanie ich obejrzeć.

 

Może pójść do biblioteki multimedialnej i tam obejrzeć sobie filmy online. Z drugiej strony to dobrze, że niektóre filmy nie trafiają do kin, bo nie ma na co popatrzeć. Takim filmem jest film Fun Size , opowiada on historię niespecjalnie interesującą, wszystko polega na imprezie jaka ma miejsce w Halloween. Nastolatka wybiera się wraz z przyjaciółmi na coroczny obchód domowy z tego tytułu.

 

Po obchodzi czeka na nich jak na wszystkie dzieci w ich wieku gigantyczna impreza, pojawia się jednak pewien kłopot. W trakcie zabawy gubi się jej młodszy brat, teraz główna bohaterka musi go odnaleźć nim mama dowie się o wszystkim lub co gorsza nim będzie za późno. Teraz rozpoczynają się bardzo trudne poszukiwania, i przebojów na tej drodze na pewno nie zabraknie. Ma to związek z niebezpieczeństwami jakie czają się w dzisiejszym świecie o tym mówi film Fun Size.Dodaj nowy komentarz do artykułu Fun Size
Nick: