Dodany: 2013-04-05 13:19:20
 

Szklana pułapka 5Kino akcji ma wiele twarzy a wszystkie można podziwiać w filmy online. Szeregi filmy online pełne są kina akcji w każdej możliwej odmianie. Zdecydowana większość kina akcji to masowe filmy online w stylu rambo.

 

Efektów specjalnych i mocno bajkowych scen akcji nie brakuje także w film Szklana pułapka 5 . To już piąta część przygód słynnego byłego policjanta o twarzy Bruca Willisa. Tym razem staje on na wprost nowego zagrożenia dotąd jeszcze nieznanego. Jak zwykle nowy terrorysta pojawia się znienacka i wszyscy są w ciężkim szoku. Krytycy zarzucają film Szklana pułapka 5 przede wszystkim coraz mocniejsze pójście w stronę fantazyjnych scen akcji pełnych wybuchów i absolutnej fantazji.

 

Nawet masowy odbiorca ma już kłopot z przyswojeniem tak dużej ilości fikcyjnych zagrań. Film mimo tego obejrzało wielu widzów w kinach na całym świecie, w zasadzie szklana pułapka to już klasyka gatunku i zawsze będą na nią przychodzić choćby była jeszcze gorsza to magia nazwy oraz aktora jakim jest Bruce Willis..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szklana pułapka 5
Nick: