Dodany: 2013-04-05 13:22:24

 

DrogówkaRealia policyjnej pracy są dosyć trudne jakie są drogi, każdy widzi jak pracuje policja też nie brakuje w filmy online. Wiele produkcji policyjnych jest kreowanych pod marką filmy online. Polskie realia zostały doskonale oddane w film Drogówka , jest to obraz wyrazisty i mocny.

 

Nie ma co się oglądać na amerykańskie produkcje w tym temacie, nie dorównują polskim filmy online w tym temacie. Bohaterowie film Drogówka to policjanci wydziału drogowego zajmujący się na co dzień tą samą żmudną i nudną pracą. Wbrew pozorom wcale taka ona nie jest pełno tu nadużyć i fałszerstw. Robią je wszyscy od policjantów po urzędników najwyższego szczebla, posłów, senatorów, zwykłych obywateli zatrzymywanych przez policję do kontroli.

 

Pijanych kierowców jest tu co nie miara a przestępstwa się mnożą. Coraz trudniej o sprawiedliwość, akcję filmu poza scenami kontroli drogowej spina w całość wątek kryminalny. Obnaża on druga twarz władzy, policjanci z gangsterami dogadują się i trzęsą miastem współmiernie nisząc tych którzy im przeszkadzają..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drogówka
Nick: