Dodany: 2013-04-05 13:42:45

 

SesjeFilmy online od czasu do czasu poruszają poważną tematykę. Niektóre są nawet zbyt odważne, ale zawsze prawdziwe do bólu. To zaleta większości filmy online, ich odwaga publiczna czasem przełamuje tabu i rozpoczyna rozmowy na całkowicie omijane dotąd tematy. To nowa jakość w filmy online.

 

W film Sesje widzimy przykład takiego właśnie zabiegu społecznego pewien sparaliżowany miliarder ma kłopot, odczuwa popędy seksualne i nie ma możliwości ich zaspokojenia. W związku z tym problemem postanawia wynająć sobie pomoc opłaca drogą terapeutkę, która jest w tych sprawach bardzo biegła i obeznana. W zamian za wysokie opłaty leczy go z popędów a raczej opracowuje metody ich hamowania.

 

Ich początkowo powściągliwe relacje zmieniają się nie do poznania z czasem i mają szansę przerodzić się w coś więcej. Jak rozwinie się akcje film Sesje ? W sposób bardzo niespodziewany i nieoczekiwany jak dotąd. Mało komu uda się przewidzieć zakończenie tego niesamowitego obrazu. To oczywiste, że życie nie jest takie proste i nie jest telenowelą.Dodaj nowy komentarz do artykułu Sesje
Nick: