Dodany: 2013-04-05 13:50:03

 

Wyścig Śmierci 3: PiekłoFilmy online często kręcą się w tematyce kina akcji. Często pomysły dosyć absurdalne zaczynają być powoli wcielane w życie z powodzeniem. Większość tego co widzimy w filmy online nadaje się nie tylko na doskonałą opowieść sensacyjną, ale też na arcydzieło kina akcji.

 

Wyścigi są motywem przewodnim w film Wyścig Śmierci 3: Piekło. Ich bohaterem jest pewien policjant odsiadujący wyrok co roku organizowane są wyścigi w więzieniu i ten, który je wygra odzyska wolność. Wolność poza zwycięzcą wyścigu otrzyma jego ekipa. Warto więc się ścigać, jest o co niestety przegrani muszą przygotować się na śmierć. Wyścig nosi miano wyścigu śmierci i grozi ona jego uczestnikom.

 

Gra toczy się o najwyższą stawkę pomysł dość niestandardowy i nadzwyczajny. Publika przyjęła go bardzo dobrze i do dziś nie traci on na aktualności i popularności, ale film Wyścig Śmierci 3: Piekło jest stosunkowo młody a pomysł wypadł na tyle dobrze, że reżyserzy już myślą o nakręceniu kolejnych części prawdopodobnie sprzedadzą się doskonale.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyścig Śmierci 3: Piekło
Nick: