Dodany: 2013-04-05 13:53:17

 

The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of GeorgiaHorrory to jedno z odmian kina grozy i to ta bardziej popularna w filmy online. Większość horrorów z filmy online jest naprawdę dobra i nastawiona przede wszystkim na straszenie widza różnego rodzaju duchami lub stworami.

 

To wszystko nie omija także horrorów jakie pojawiają się w filmy online. Jednym z nowszych i zarazem kontynuacją starego cyklu jest film The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia .

 

Akcja toczy się w jak w poprzedniej części filmu w domu, który jak się okazuje jest nawiedzony. W związku z tym muszą się albo wyprowadzić, albo pokonać duchy co nie brzmi zbyt dobrze, obiektem ataku staje się dziecko. Duchy nawiedzają aż w końcu staje się opętane dalszy rozwój fabuły jest dramatyczny i może przyprawić o zawrót głowy nawet najtwardsze umysły. To co się tam dzieje to na szczęście w dużej mierze dzieło efektów specjalnych a nie prawdziwe wydarzenia to fikcja na wielkie szczęście widzów film The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia. Gdyby tak nie było, każdy z nich bałby się pójść spać i to nie tylko dzisiaj..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
Nick: