Dodany: 2013-04-05 14:15:53

 

Prawie jak gladiatorKreskówki to jeszcze ciągle nie odkryty teren dla twórców tego gatunku powstają nowe pomysły i trafiają prosto na pola filmy online. Większość tego co znajduje się w filmy online to kreskówki ze sporą dozą rozrywki.

 

Zdecydowana jest przewaga kreskówek w kwestii dzieł humorystycznych w gronie filmy online. W film Prawie jak gladiator jesteśmy świadkami zmagań pewnego młodzieńca na arenie gladiatorów. Staje on do walki z prawdziwymi zawodowcami po to by zdobyć względy pewnej kobiety, czy mu się to uda. To po części pytanie retoryczne z tej racji, że ciężko jest zaimponować kobiecie umiejętnościami walki kiedy nie umie się walczyć.

 

To raczej dosyć oczywiste wynikną z tego tytułu liczne reperkusje i problemy w większości zabawne i jak to bywa w tego typu filmach. Wszystko skończy się dobrze jak to w dowolnej kreskówce to w końcu pouczające bajki dla najmłodszych. Nie ma tu niczego zaskakującego ważne by dzieci czuły się dobrze, bo to o ich głosy chodzi. Najważniejszy jest sposób odbierania przekazu jaki jest zawarty w sztuce. film Prawie jak gladiator to film dla małych i dużych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawie jak gladiator
Nick: