Dodany: 2013-04-05 14:25:52

 

Struck by LightningFilmy online to często historie nieprawdopodobne. Wiele z filmy online to długie historie z różnym przesłaniu. Często z humorem podchodzą do życia i informują nas o pewnych możliwych do wystąpienia przypadkach.

 

W film Struck by Lightning historia jest niesamowita choć widać w niej podobieństwa do tanich filmów bez polotu czy fantazji. Jednak pod pewnymi względami film Struck by Lightning mocno odbiega od tego obrazu. Dzieje się tak za sprawą przede wszystkim fabuły, jest ona mało realna, ale za to intrygująca.

 

Główny bohater jest młodym chłopakiem, który ginie podczas burzy wskutek bezpośredniego trafienia piorunem. Teraz obserwuje swoje życie z oddali czyli zaświatów, widzi co robią jego bliscy po śmierci i trawi tą rozpacz powoli tak jak należy. Sam obserwuje błędy jakich się dopuścił w swoim życiu, źle traktował swoich podwładnych między innymi w szkolnej gazetce. Zmuszał ich do pracy przy pomysłach w które nie wierzyli lub co do których nie byli do końca przekonani. Film nie ma specjalnie przekazu co jest efektem braku pomysłu na potencjał.Dodaj nowy komentarz do artykułu Struck by Lightning
Nick: