Dodany: 2013-04-05 14:30:18

 

Mój przyjaciel SmittyW filmy online nie zabraknie ekscytacji, ale nie brakuje też z drugiej strony obyczajowych i moralizatorskich opowieści o życiu. Wymiar edukacyjny jest bardzo ważny dla najmłodszej części widowni to najważniejsza dla produkcji w filmy online.

 

Większość z filmy online w klimacie obyczajowym przekazuje młodszym widzom wiele sensownych morałów. Główny bohater w film Mój przyjaciel Smitty to 13 latek sprawiający kłopoty, matka po dłuższych przemyśleniach w ramach nauczki wysyła go do dziadka na wieś.

 

Jednak chłopak zaczyna sobie tam dzielnie radzić, poznaje tam sąsiada dziadka z którym się zaprzyjaźnia a w dodatku towarzyszy mu mały pies dziadka. Chłopak nawiązuje prawdziwą więź z psem i kolegą i w ten sposób poznaje smak życia, przyjaźni oraz wielu innych ważnych emocji. Pomysł okazuje się przynieść skutek nieco inny od pierwotnie zakładanego przez matkę chłopaka. Akcja film Mój przyjaciel Smitty to typowa przygodówka, bardzo wciąga z racji też dynamiki fabuły i bohatera. Opowieść jak najbardziej pouczająca i moralna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mój przyjaciel Smitty
Nick: