Dodany: 2013-04-05 14:45:28

 

Aladyn i Lampa ŚmierciFilmy online to często obrazy poruszające tematykę już mocno wyeksploatowaną. Zdecydowana większość z filmy online to kino dla ludzi o mocnych nerwach. Złe charaktery jakie pojawiają się w filmy online mogą zaskoczyć wiele osób.

 

Historia pokazana w film Aladyn i Lampa Śmierci jest bardzo nietypowa i dziwna. Tutaj Aladyn wpada w niezłe tarapaty i to przez złego dżina zamkniętego w lampie. Dżin jest złym i demonicznym stworem pragnącym władzy nad światem, i nic nie jest w stanie zatrzymać jego ambicji i zapędów. Sam Aladyn i jego pomocnica muszą teraz stawić mu czoła i podjąć się walki z nim dla dobra świata.

 

To całkowity odwrót od dotychczasowej tendencji ten film o Aladynie jest zupełnie inny, bardziej mroczny i dużo mocniej oddziałujący na publikę. Widzowie będą zadowolenie z tego co dostaną na ekranie, film mocno wciąga i pokazuje bardzo przejmującą historię o walce z siłami ciemności a wszystko to w jednym opakowaniu zwanym film Aladyn i Lampa Śmierci. Filmy o Aladynie w większości były utrzymywane w bajkowej konwencji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Aladyn i Lampa Śmierci
Nick: