Dodany: 2013-04-05 14:47:15

 

FluktSpośród filmy online nie jeden traktował już kiedyś o tematyce zarazy. Wiele filmy online to kino na bardzo wysokim poziomie o ile dobrze się im przyjrzeć. Mało jest pośród filmy online produkcji, które mogą wstrząsnąć szeroką publiką.

 

Nowym filmem powracającym do starych motywów jest film Flukt, jego akcja toczy się w trakcie epidemii czarnej śmierci. Mowa o ospie jest to bardzo ciężka choroba w dawnych czasach, wręcz śmiertelna zabił dziesiątki osób na kontynencie europejskim. W owych trudnych czasach pewna rodzina postanowiła porzucić swój obecny rejon zamieszkania po to by szukać lepszych warunków do życia po zdziesiątkowaniu przez ospę. Wyprawa nie kończy się za dobrze dla całej rodziny z tej racji, że napada na nich zgraja bandytów zabija wszystkich prócz jednej dziewczyny.

 

Jej udaje się uciec i teraz musi uratować się przed całą zgrają bandytów, którzy ruszyli w pościg za nią. Nie trudno się domyślić, że przygotowali dla niej gorszy los niż dla jej rodziny. Dziewczyna jednak wie jak się bronić co z tego wyniknie wystarczy obejrzeć film Flukt by się dowiedzieć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Flukt
Nick: