Dodany: 2013-04-05 14:52:52

 

ObławaDruga wojna światowa to temat wiecznie niewyczerpany jak do teraz ciągle jest poruszany w filmy online. W zasadzie to nie tylko filmy online traktują o drugiej wojnie światowej. Większość z tego co pojawia się w filmy online nie nadaje się do pokazywania szerokiej publiczności.

 

Polska kinematografia porusza bardzo często tematykę wojenną także z drugiej wojny światowej. Nowym filmem w tej tematyce jest film Obława. Jego akcja toczy się w czasach drugiej wojny światowej na terenie polski. Partyzancki oddział przetrzymuje jeńców, walczy z Niemcami i ucieka przed Rosjanami z drugiej strony.

 

Ma do tego na głowie kilka kłopotów z przeszłości, które ścigają go już od wielu lat. Problemy komplikują wizje bombardowań przez aliantów terenów na których znajdują się partyzanci wraz z zespołem jeńców. Jak z tego wybrnąć? Oto jest pytanie zauważa reżyser film Obława. Akcja jest mocno skoncentrowana i napięta czuć jak stężenie emocji unosi się w powietrzu i można je ciąć siekierą doskonale utrzymany thriller historyczny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obława
Nick: