Dodany: 2013-04-05 14:59:33

 

Miłość i HonorWiele filmy online to romanse. Kino romantyczne przoduje nie tylko w kulturze zachodniej. Romans na wschodniej stronie globu także ma swoje szanse na sukces co przewija się w filmy online.

 

Zdecydowana większość z tych produkcji jakie trafiają do filmy online jest za słaba by trafić na główny nurt masowych odbiorców. Wyjątkiem jest film Miłość i Honor , to japońskie kino romantyczne z bitwą w tle. Samuraj jest podwładnym pana i jego zadaniem jest sprawdzanie czy jedzenie jakie trafia do jego pana nie jest zatrute. Marzy o tym by uczyć małe dzieci walki mieczem, sprawę komplikuje fakt, że ulega zatruciu wskutek swojej pracy i traci wzrok.

 

Jak teraz utrzymać rodzinę? Jego żona postanawia skorzystać z propozycji pomocnika Shoguna i oddać mu się za pensję dla męża. Kiedy mąż dowiaduje się, że jego żona oddała się innemu wyrzuca ją z domu. Potem dowiaduje się skąd otrzymuje pensję i za co ona jest. Wściekły postanawia wyzwać pomocnika shoguna na pojedynek na śmierć i życie. Fabuła film Miłość i Honor jest intrygująca i dobrze oddaje słowa zawarte w tytule..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłość i Honor
Nick: